Cesta hrdiny – jedinečná zážitková akce pro skupiny

Tisíc tváři hrdiny a jedna z nich je ta vaše – monomýtus, storytelling a tanec s ohněm!

Pro firmy, ale skupiny a jednotlivce navrhujeme cílený program workshopů, který je zaměřený na veškeré aspekty rozvoje osobnosti. Další rozšiřující možností je vytvoření společného programu s dětmi.

Každé poptávce se věnujeme s osobní péčí a s důrazem na individální potřeby.

Čím se odlišujeme, je využití storytellingových technik k osobnímu rozvoji, uvolnění potenciálu jednotlivce zážitkem je spojení psychologických her, fireshow, light show, poi poi a jógy do jedinečného zážitku. Nejedná se ale pouze o pasivní program.

PROBUĎTE V SOBĚ „ŽIVEL“


 

Hlavní složkou našich skupinových akcí je osobní překonání a uvolnění potenciálu.

Jak toho dosahujeme? Již během dvou dnů připravíme a proškolíme dospělé účastníky k bodu, kdy se sami stanou součástí fireshow.

Pro účastníky je připraven večer s profesionální show, jehož vyvrcholením je moment, kdy sami vezmou do ruky hořící poi a pod naším dozorem si vyzkouší svobodu tance s ohnivými poi.

Překonat prvotní respekt k živlu, být uprostřed kruhu z plamenů, pocítit nespoutanou energii je zážitek na celý život. Osvobozuje duši, ukazuje schopnost jednotlivce posunout vnímání svého potenciál za hranice možného. Jedná se o strhující zážitek, po důkladné přípravě také maximálně bezpečný!

Jako dárek navíc zíkává každý ze statečných i umělecké fotografie a videozáznam!

fireshow, firepoi, skupina ZAPOI - Vojta Stolbenko, Pavel Digrin, Lucie Èernochová, Michael Bartizal, Praha, 7.4.2015, oheò,


 

CESTA HRDINY – tisíc tváří hrdiny a jedna z nich je vaše

Víte, že ve všech mýtech světa se opakuje jeden a ten samý mýtus? Příběh hrdiny? Je to takzvaný monomýtus. Složení a fungování tohoto fenoménu pojmenoval v 50. letech 20. století Joseph Campbell. Průběh monomýtu je typický několika fázemi, z nichž nejdůležitějí jsou „volání  dobrodružství“, moment, kdy hrdina příběhu vystupuje z normálního běhu života a vydává se do neznáma. Dále jsou to fáze „Překonání překážek“, ve kterých poutník sahá až za hranie svých možností. Poslední a dominantní části je pak „Návrat“. Hrdina se vrací na začátek. Jeho vnímání je však již změnené, naučil se mnoho o sobě, zjistil skrytá tajemství. A tuto moudrost využije k transformaci světa kolem sebe i svého vlastního života. Tyto linky se promítají ve všech mytologiích světa. Monomýtus je pro lidské vnímání neuvěřitelně poutavý a představuje ideální formu podání zkušenosti osobním poznáním.

Krásnou formou pospisuje monomýtus video z konfernce TED-ed

 

Storytelling je technika vyprávění a tvorby takového příběhu. Jeho největší síla se projevuje při osobní transformaci i dosahování cílů. Firmy a korporace na celém světě jej využívají pro tvorbu své značky, brandu, stává se zároveň jednou z klíčových technik zavádění změn ve firmách i vytváření vize společnosti.

Vytvořte a prožijte s námi svůj příběh hrdiny

Každému jednotlivci i týmu se dá přiřadit odpovídající příběh se zápletkou. V našich seminářích učíme posluchače s takovýmto mýtem pracovat, změnit jej a nasměrovat osobní i profesionální život k tomuto cíli. Nejsme příznivci „technického“ kladení a vytváření cílů. Žijeme motivací, a ta rozhoduje o tom, zda na konec našeho příběhu nakonec dojdeme. A právě vyprávění a kontakt s pradávnými formami hrdinské mýtu je klíčový pro skutečné propojení vnitřního já a světa kolem nás. Zkuste i vy s námi prožít a změnit příběh své firmy i svého úspěchu.

bridge-19513_1280


 Základní oblasti, ze kterých se naše vícedenní akce skládají

Skupinová cvičení

- konstelace a konstelační hry

– techniky dýchaní a relaxace

– meditační techniky

– jóga a poi-yoga

– geometrie těla, základy poi poi tance

Skupinové debaty a poznání – neradi říkáme školení

- Cesta hrdiny – storytelling a monomýtus – jak pomocí příběhů transformovat svůj život, archetypy v nás i v mýtech, Jung, Campbell

– Jak zvládat emoce pomocí archetypů živlů

– Výživa a očista těla pro maximální zdraví i výkon

– Techniky zvládání stresu

Pro děti

- hry založené na poi spinningu

– soutěže zejména s rovojem pohybu a obratnosti – spojením jógy, dýchacích technik

– Cesta hrdiny pro nejmenší – každý z malých chce být velkým hrdinou a my je tento přběh necháme prožít!

 

Vonočasové aktivity obsahují toulky po lesích, společnou meditaci v tichu, v letních měsícíh koupání v přírodních jezerech, historický program a noční prohídky zříceniny hradu.


Místo, kde realizujeme naše příběhy

Místem jsme schopni se přizpůsobit poptávce, ale nejčastěji realizujeme komplení akce v překrásném prostředí Lipnice na Sázavou, rodišti Jaroslava Haška. Městečku vévodí důstojná zřícenina gotického hradu, v okolí se nacházejí přírodní lomy s možností koupání a ticho naleznete v hlubokých lesích typických pro kraj Vysočiny. Ubytování realizujeme v soukromém penzionu spolu s penzí.

lipnice


CENA A POPTÁVKA

Ceny určujeme individuální nabídkou na základě konkrétní poptávky a zahrnují ubytování, penzi, náklady na program i dopravu.

Využijte prosím přiloženého poptávkového formuláře, vyplňte základní údaje a náš manažer Vás bude obratem konaktovat!

Vaše údaje*
E-mail:*
Telefon
-
Počet účastníků
Preferovaný program (více možností)
Dodatečné informace