Nová sezóna 2016 – POIYOGA na Kampě

POIYOGA 2016 – začínáme novou sezónu!

POI YOGA je unikátní spojení 3 sportů do jediné cesty, která zajistí všestranný rozvoj těla, pružnosti, obratnosti, koordinace i užitné síly. Navíc s tradičním maorským tancem POI je výsledkem i krása pohybu – tance.

POI – výuka kompletních základů i pokročilých technik poi spinningu – geometrie těla, kordinace, triky, pohyb v prostoru a zejména choreografie s hudbou. POI je tradiční maorský tanec

Kalistenika – posilovací a protahovací cvičení s vlastnívahou pro rychlé nabytí kondice, síly a obratnosti příjemnou cestou . Velice vhodné i pro tvarování postavy. Průprava pro nejjednodušší akrobatické prvky.

Jóga – prvky jógy, zejména dýchací techniky a poslení stabilizačních svalů, balance a dobrého držení těla. Jóga je pro nás doplněk, přechodovým bodem pro posilování s kalistenikou a rozvoji obratnosti s poi.

Photo 15.05.15 7 31 33

 

2. Kdy?

 

Čt odpoledne  -začátek 18. 30 –  POI spinning-kalistenika-jóga odpolední workshop s otevřeným koncem -  se soumrakem uvolněnější program zakončený lightshow a fireshow. Ideální příležitost si popovídat.

So a Ne – výběrové termíny – storytellingové workshopy!

 

konkrétní informace k termínům lze získat i na facebookových stránkách

fireshow, firepoi, skupina ZAPOI - Vojta Stolbenko, Pavel Digrin, Lucie Èernochová, Michael Bartizal, Praha, 7.4.2015, oheò,

 

Přihlašování

Na trénink můžete samozřejmě přijít i neohlášeni, ale je lepší se přihlásit předem, zajistíte si tak na 100 % vybavení i přednostní infomace, kdyby se termín změnil. Využijte níže uvedený formulář a uveďte prosím i datum případně čas tréninku, kterého se chcete zúčastnit.

Špatné počasí

V případě špatného počasí – déšť – je trénink automatikcy zrušen. Stoprocentní informaci, zda trénink proběhne získáte pohledem z okna. Poz. nerozlišujeme intenzitu deště – i mrholení či poprchávání stačí.

fireshow, firepoi, skupina ZAPOI - Vojta Stolbenko, Pavel Digrin, Lucie Èernochová, Michael Bartizal, Praha, 7.4.2015, oheò,

3. Kde?

POI, jóga i kalistenika jsou umění svobodná, cvičíme pod širým nebem v krásném prostředí parku na Kampě.

Sraz pro každý trénink je před vchodem do kavárny Mlýnská

 

4. Kolik?

Délka:

čtvrteční a víkendové tréninky jsou specifikovány na 90 minut tréninku s otevřeným koncem, kdy pokračujeme výukou, debatou i show až do soumraku a dále.

 Cena:

Cena tréninku je jednotná – je to ZATÍM ZADARMO – JEN ZA PŘÍSPĚVEK NA PALIVO V PŘÍPADĚ FIRESHOW

 

Víkendové tréninky bývají až na výjimky za dobrovolný příspěvěk na palivo pro fireshow a nářadí.

5. Jak a pro koho?

POI spinning – začátečníky připravujeme rovnou formou jednoduchých choreografií. POI POI je tanec, proto jej tak bereme. Pro zájemce o rozvoj POI spinnigu doporučujeme navštěvovati termíny věnovaný choreografiím, i když to není nutnost. Vhodné pro všechny věkové skupiny.

Kalistenika – je cvičení založené na tréniku s vlastní vahou těla a pro nás představuje základním trénink pro zvýšení síly a pružnosti pro další rozvoj pohybu s POI, geometrie, otáčení, přeskoků. Je vynikajícím prostředkem k rozvoji síly, pružnosti, ale i pro tvarování těla. Zapomeňte na fitko, naučte se pracovat s vlastním tělem.

Jóga – pro všechny bez rozdílu kondice. Soustředíme se na vyvážený rozvoj těla, posílení stabilizačních svalů. Jógu bereme jako doplněk ke kalistenickému posilování a rozvojiobratnosti s POI.

fireshow, firepoi, skupina ZAPOI - Vojta Stolbenko, Pavel Digrin, Lucie Èernochová, Michael Bartizal, Praha, 7.4.2015, oheò,

Vybavení a oblečení

Veškeré vybavení zapůjčujeme!

Kromě vlastního těla a volného oblečení nemusíte mít na trénink nic víc. Dobrá nálada navíc se hodí.

Tréninkové poi – ručně šité – zapůjčujeme všem na tréninku, lze si je i zakoupit – cena je 250 Kč za kus

 

Photo 17.05.15 14 27 19

 

Formulář pro přihlášení či dotazy

Vaše jméno?
E-mail:*
Přihlašte se. Ptejte se.
Bojujte s námi proti robotům!